MCE – moje centrum edukacji

Edukacja na wysokim poziomie.

Płytki z outletu – luksus w atrakcyjnej cenie

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych materiałów wykończeniowych. Rosnącą popularnością cieszą się kafelki, które przestały być jedynie wyposażeniem łazienek, czy kuchni. Za ich pomocą można podkreślić walory wnętrz, układając je na podłogach, gankach, czy nawet ścianach głównych pomieszczeń mieszkalnych. Są propozycją idealną do domu, biura, czy sklepu, za sprawą funkcjonalności i odporności na zabrudzenia. Ich dostępność oraz paleta barw i tekstur umożliwia stworzyć spersonalizowane kompozycje, które przyciągną wzrok i nadadzą charakteru. 

Jest to jednak często drogi materiał, i choć to wieloletnia inwestycja, zazwyczaj unikamy wydawania więcej na tego typu materiały, ponieważ nadal możemy skorzystać z tańszych rozwiązań. Przykładem są tu płytki imitujące drewno. Wygląd i funkcjonalność zdecydowanie przeważają nad panelami podłogowymi, czy klepką, ale ich cena potrafi być trudna do przyjęcia. A przecież płacimy za funkcjonalność, bezpieczeństwo i zadowolenie z miejsca, w którym spędzimy ważne, błogie chwile relaksu.

Co zatem zrobić, by nie nadwyrężyć zbyt mocno budżetu remontowego, jednak wykończyć wnętrze wysokiej jakości materiałami o niezbitym wyglądzie? Z pomocą przychodzą outlety płytek, w których modne wzornictwo i światowa jakość na najwyższym poziomie łączą się z przystępną ceną. 

Czego dusza zapragnie

Outlety zazwyczaj kojarzą się z miejscami, w których dostępne są końcówki kolekcji lub produkty, które kiepsko się sprzedają. W outletach z kaflami wachlarz produktów jest bogaty, nie musimy obawiać się, że jedyne, co tam zobaczymy, to staromodna glazura z łazienki babci. Kluczowym atutem takich sklepów jest to, że oferują gresy, terakoty, płytki ceramiczne w całej gamie wzorów i kolorów. Tani gres nie musi być gorszy, szczególnie, że w przecenionych produktach natrafić można również na uznane marki od znanych producentów. Można tam także kupić dodatkowe produkty, takie jak fugi, silikony i kleje do płytek. 

Częstym wyborem w wykończeniówce jest aktualnie beton. Płyty betonopodobne są bardzo modne, a ich wybór ogromny. W kolekcjach producentów znajdziemy od kilku do kilkunastu rodzajów, zróżnicowanych pod względem grubości, wzoru i przeznaczenia. Z powodu dużego zainteresowania tym materiałem, wytwórcy muszą walczyć o klientów, na przykład poprzez wyprzedaże. Stąd, nie należy się martwić, że betonopodobny gres kupiony w outlecie będzie niższej jakości. Jego cena nie musi być bowiem wyznacznikiem specyfiki, lecz efektu konkurencji.

Modne w aranżacji łazienek jest wybranie jednego rodzaju płytek na ściany i podłogę. Tworzy to spójny rysunek pomieszczenia, poczucie ładu i dobrego rozplanowania. W dużych łazienkach warto dodatkowo podkreślić optycznie szerokość lub długość wnętrza dekorami albo drobnymi wstawkami. Takie elementy potrafią być bardzo drogie, więc ich widok w sklepach zarazem zachwyca i odrzuca. Ceny w outletach pozwalają na personalizację Twojego mieszkania i poczucie luksusu bez obciążenia finansowego, którego nie chce nasz portfel.

Salon czy przedpokój to reprezentacyjne miejsca w domu. Szyku dodadzą im płytki kamienne, które są kafelkami nadającymi się także na elewację. Ich uniwersalny styl podkreśli zarówno wnętrze w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Położony na ścianach zewnętrznych bez dwóch zdań przyciągnie wzrok sąsiadów i wzbudzi zazdrość.

Bez wychodzenia z domu

Coraz więcej branż stawia na sprzedaż online, z uwagi na wygodę zarówno sprzedających, jak i kupujących. Dzięki wizualizacjom możemy sprawdzić, czy wybrane przez nas artykuły będą wyglądać na ścianach i nie obawiać się, że po położeniu nie będą nam odpowiadać. Kupowanie płytek w outletach internetowych daje nam także możliwość skonsultowania się ze podwykonawcami, zanim wejdą na budowę. Orientacyjne opisywanie wybranej glazury często skutkuje późniejszymi problemami w ich układaniu. 

Drugi gatunek

Bywają sytuacje, w których warto przemyśleć zakup gresu drugiego gatunku. To normalne, że przy przewozie czy produkcji kafle są narażone na uszkodzenia. Niektóre z nich są widoczne gołym okiem, inne wcale. Każdy mankament jest jednak powodem, dla którego sprzedawca musi obniżyć ich cenę ceramiczne-plytki.pl. W przypadku płytek drewnopodobnych zarysowania są często ledwo widoczne, zatem można zainwestować w wysokowartościowy produkt, o którym nie pomyślelibyśmy przy jego pierwotnej cenie.

Dużą popularnością cieszą się także przecenione gresy zewnętrzne mrozoodporne. Klienci cenią sobie ich niższe ceny i wysoką jakość. To, że będą wyłożone na obejściu, czy w garażu sprawia, że małe wyszczerbienia, czy przebarwienia nie będą rzucały się w oczy.

Trzy razy TAK!

Czy warto inwestować w płytki z outletów? Tak. Czy można tam znaleźć produkty dobrej jakości bez uszkodzeń? Tak, choć ważne jest by patrzeć, której klasy są to produkty. Czy możemy wykończyć przecenionym gresem obejście, garaż, czy nawet kuchnie i łazienki w domu? Tak! Buszowanie w outletach z płytkami pozwoli Ci na wybór luksusowych produktów w atrakcyjnych cenach, które definiują Twoją przestrzeń na nowo!