MCE – moje centrum edukacji

Edukacja na wysokim poziomie.

Tatuaże z napisami

Tatuaże z napisami

Tatuaże z napisami – jakie czynniki wpływają na cenę takich tatuaży? Decyzje o wyborze tatuażu nie są łatwe, ponieważ jest to trwała ozdoba nałożona na najdroższą tkaninę jaką mamy – naszą skórę. Musimy więc być ostrożni i wziąć pod uwagę przynajmniej kilka czynników. Jednym z nich jest cena. Czy wiesz ile kosztuje tatuaż? Dlaczego ceny tak bardzo się różnią?

Oto kilka odpowiedzi:

 • Cena uzależniona jest od wielkości tatuażu.
 • Czas potrzebny na wykonanie usługi.
 • Liczba użytych kolorów – kolorowe tatuaże są droższe niż czarne tatuaże.
 • Złożoność wybranego przez nas schematu ma znaczenie.
 • Reputacja tatuażysty, czy studia tatuażu jest bardzo ważna i może sprawić, że zapłacimy kilka razy więcej niż typowe, mniej znane studio tatuażu.
 • Technika wykonania.

Ile kosztuje projekt tatuażu? Ile kosztuje tatuaż?

Zamiast tego oddzielne usługi projektowe nie są świadczone, ale są wliczone w całkowitą cenę tatuażu https://www.futura.edu.pl/artystyczne-malowanie-na-ciele/. W większości projekt wykonuje tatuażysta, z którym zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę i wypłacić mu zaliczkę oraz umówić się na spotkanie. Tylko w tym dniu przedmiot zobaczymy najczęściej. Sam projekt kosztuje zazwyczaj od stu do kilkuset złotych. Jeśli jednak mówimy o większości tatuaży na ciele, cena tatuażu może wzrosnąć nawet do ponad tysiąca złotych, ale jeśli tatuuje nas znany i modny tatuażysta, cena tatuażu może nawet poszybować w górę do tysięcy złotych. Generalnie za mały tatuaż płacimy od 100 do 300 zł, za średni od 400 do 600 zł, a za tatuaż, który uważamy za duży, do 900 zł.

Dobry tatuażysta jest doceniany

Tatuaże z napisami
Tatuaże z napisami

Płacimy najwyższe ceny renomowanym tatuatorom. Atrakcyjnych nazwisk w branży w Polsce jest co najmniej kilka. Możemy skupić się na Jakubie Nowiczu, znanym z eleganckich i zwiewnych projektów tatuaży, minimalistycznych nadruków kwiatowych i tatuaży z napisami. Jego styl jest nienagannie minimalistyczny. Specjalizująca się w kwiecistych i zwierzęcych liniach, Matylda Wolfenstein jest szanowaną postacią wśród wytatuowanych kobiet. Trzecim przykładem jest Marcin Surowiec, który w oryginalny sposób łączy kolory, w którego pracach odnajdujemy grafiki, geometrię i naturalne wzory. Musimy zaakceptować fakt, że talent ma swoją cenę.

Profesjonaliści z odpowiednim wykształceniem artystycznym, innowacyjnymi zajęciami i wieloletnim doświadczeniem doceniają swoją pracę i słusznie. Tak się składa, że ​​cena usług takiej osoby jest ponad czterokrotnie wyższa od średniej ceny. Inna sprawa, że ​​najlepsi fachowcy mają dostęp do najwyższej klasy sprzętu i nie mogą nam tatuować maszynami niskiej jakości, które nie są w stanie idealnie wykonać wymagających projektów. Koszt samego tabletu, który pozwala tworzyć wzory tatuaży, oprócz narzędzia do tatuażu, to około dziesięciu tysięcy złotych. I jeszcze jedno, elita elity stale podnosi swoje umiejętności i wiedzę, dzięki czemu nie tylko potrafi wykonać tatuaże, ale także doradzić w zakresie wzorów, trendów, doradzić, czy wybrany wzór nie jest tandetny.

Dobre studio czy co?

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, zrób to w bezpiecznym miejscu, gdzie nie będzie zagrożone nasze zdrowie. Warto polegać na opiniach osób, które już były w danym miejscu, a także samemu przekonać się, czy jest tam higienicznie czysto i zanim zaczniemy wspólnie pracować, zapytać wprost, jakie narzędzia będą używane i jak będą czyszczone. W profesjonalnym studio takie pytanie nie zostałoby odrzucone. Pamiętaj, że igły mogą dostać się do naszego organizmu i mogą wystąpić infekcje, jeśli nie będziesz przestrzegać odpowiednich zasad. Poza tym mała kawalerka zlokalizowana w małej miejscowości wiąże się z innymi kosztami, a właściciel warszawskiej kawalerki, która również znajduje się w centrum miasta i ma nowoczesny i przestronny wystrój, zapłaci kilkukrotność czynszu. Jeśli właściciel płaci więcej, my płacimy więcej.

Popularny tatuaż z literami

Tatuaż https://www.luckyseven.pl/ z napisem może jasno wyrażać kim jesteśmy i jakie wartości wyznajemy. Może to być na przykład zdanie z ulubionej książki, która wywarła duży wpływ na nasz sposób myślenia. Może to być nasze postanowienie, a może magiczna formuła, która pomaga zachować spokój lub dodaje sił w trudnych chwilach. Napis może być dyskretny i minimalistyczny, dzięki czemu łatwo go nadpisać, np. gdy nie jest mile widziany w naszym miejscu pracy. W bardziej kontrowersyjnych przypadkach są to nazwiska partnerów, którzy, przynajmniej w niektórych znanych przypadkach, zmusili swoich właścicieli do powrotu do salonu w celu usunięcia. Imiona dla dzieci to inna sprawa, są zarówno popularnym tematem napisów, jak i bezpiecznym rozwiązaniem.

Najpopularniejsze rodzaje tatuaży z czcionkami to:

 • imię partnera
 • imię dziecka
 • cytaty z książek lub ulubionych filmów
 • inspirujące cytaty
 • ważne słowa, które określają nasze wartości i światopogląd, takie jak: lojalność, Bóg, czy zaufanie.